• 2
 • 1
 • 3
 • 4

kush jemi

Freemake

Ningbo Melesun Industries Co, Ltd. e cila u themelua në vitin 2005, është e specializuar në marrjen e ushqimit makineri, makineri paketim të ushqimit dhe materialeve të ngjashme të paketimit për ECTS karamele, çokollatë, galetë. Si furnizuesi kryesor për makinat çokollatë në Kinë, ne e specializuar në prodhimin e të gjitha llojeve të bëjë makina, nga shkrirëse vaj, sheqer rëndë makine, kërmill (rëndë makine), tank, kalitje makine, makine derdhur, makinë enrobing (makinë Veshje), ushqyerit pompë, lustrim makine, makine paketimi, të gjitha tub e dhe i përshtatshëm tub dhe kështu me radhë. Me kapacitet të ndryshme të makinave për zgjedhjen, dhe maual, gjysmë-automatike, makina të plotë automatike sipas yr. Kërkesat.

Mëso më shumë

Pse të zgjidhni na

 • Ekipi profesional

  Ekipi profesional

  Me më shumë se 30 vjet e prodhimit të pajisjeve çokollatë, ne mund te percaktoje e tërë të plotë të linjës të prodhimit çokollatë set si për kërkesat tuaja, ne të sigurojë të madh pas shitjes shërbimi, të ofrojë one-stop blerjen.
 • Cilësia jonë

  Cilësia jonë

  Të gjitha makinat tona janë përdorur pjesët e ndërkombëtare, të tilla si Siemens PLC, njësi Omron kontrollit të temperaturës, pjesë Schneider Electric dhe kështu me radhë, me cilësi të avancuar Europe euipment me çmim konkurrues.
 • ynë Reputacioni

  ynë Reputacioni

  Ne jemi të drejtë dhe të ndershëm, për aq sa ne kemi bashkëpunuar me klientët, ata do të kthehen përsëri, ne nuk jemi vetëm marrëdhënie të biznesit, por edhe miqtë, ata na besoni.

Produkte Featured

të parë të gjitha produktet
WhatsApp Online Chat !