Rreth nesh

Rreth kompanisë

Ne jemi te specializuar në marrjen e ushqimit makineri, makineri paketim të ushqimit dhe materialeve të ngjashme të paketimit për ECTS karamele, çokollatë, galetë. Si furnizuesi kryesor për makinat çokollatë në Kinë, ne e specializuar në prodhimin e të gjitha llojeve të bëjë makina, nga shkrirëse vaj, sheqer rëndë makine, kërmill (rëndë makine), tank, kalitje makine, makine derdhur, makinë enrobing (makinë Veshje), ushqyerit pompë, lustrim makine, makine paketimi, të gjitha tub e dhe i përshtatshëm tub dhe kështu me radhë. Me kapacitet të ndryshme të makinave për zgjedhjen, dhe maual, gjysmë-automatike, makina të plotë automatike sipas yr. Kërkesat.

Ne kemi dërguar në të gjithë botën, të tilla si Belgjika, Irlanda, Pakistani, Rusia, Turqia, Anglia, India, Srilanka, Indonezia dhe vendet e Lindjes së Mesme, si Arabia, Dubai, Jordani, Liban, Siri dhe kështu me radhë, ne jemi të përkushtuar për kënaqësinë e konsumatorit nëpërmjet përmirësimit të vazhdueshëm, ajo na ndihmon për të zgjeruar tregun tonë globale.

Ne jemi duke ndjekur të furnizimit me makina të avancuara ushqimore jo vetëm të sigurojë makineri tonë standarde, por edhe të pranojë dizajn OEM, duke mbështetur me të madhe pas shitjes shërbimi, ju ndihmon duke dërguar persona teknik për instalim.


WhatsApp Online Chat !