Profili i kompanisë

Si një eksportues kryesor dhe prodhues të llojeve të ndryshme të makinerive, Ningbo Melesun Industries Co, Ltd këmbëngul për "të rreptë të sistemit të garantuar cilësinë dhe të sistemit të menaxhimit të përsosur,
produkteve me cilësi të lartë dhe të mira pas shitjes shërbimi", e cila na mundëson për të fituar më shumë tregje të tilla si Evropa, Lindja e Mesme, Aisa, Afrikë dhe kështu me radhë.

Ne ofrojmë dizajn linjë prodhimi sipas yr. bimore, ne gjithashtu mund të pranojë harton konsumatorëve ose kërkesa të veçanta. Ne mund t'ju ndihmojmë të konsumatorëve për të bërë produkt perfekt bashku.
Filozofia jonë: përtërij dhe për të përmirësuar çdo ditë për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve!

Shitjet vjetore Shuma: US $ 2,5-5 milion
Nr i përgjithshëm i stafit: 5 - 10 persona
Nr e R & D stafit: 5 - 10 persona
Nr i inxhinierëve: 5 - 10 persona
Export Ratio: 91% - 100%
Shërbimet OEM kusht: PO
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, WU
Lloji i biznesit: Prodhues, Kompania Trading
Quality Certificate: CE, ISO9001, FDA
Tregjet kryesore të eksportit: Amerika e Veriut, në Evropën Perëndimore, Evropën Lindore, Amerikën e Jugut, Azia Juglindore, në mes të Lindjes
Avantazh konkurrues: cilësi të lartë, me kosto të ulët me të mirë pas shitjes shërbimi.

factory_1_

 


WhatsApp Online Chat !