Patate të skuqura çokollatë depozitimit Machine

Përshkrim i shkurtër:

Chip çokollatë Depozituesi është një pajisje të caktuar për të prodhuar çokollatë të vogël kokrrizë.
Lëngshme çokollatë dripping direkt mbi konvejer PU dhe lëviz në tunel ftohës për ftohjen, pajtim-përsëritje të rul sipas konvejer, granula çokollatë bie automatike.
Makinë ka karakteristikat e kontrollit të saktë, operacion i thjeshtë, gamë të gjerë të përdorimit dhe të kapaciteteve të mëdha të prodhimit.


Detail Product

Produkt Tags

Të dhënat teknike

Gjerësia rrip transportieri 600-1200mm (fakultative)
frekuenca pikë uji 12-15 herë / min
Ftohje tunel temperatura pune 0-10 ℃
Kapaciteti Refrigeration 16970w / h x 2
(Temperatura avullim -5 ℃, kondensim
temperaturë 30 ℃
Krahasohen fuqi totale 22.2kw
Konsumi i ajrit të ngjeshur 0.6m³ / min (furnizimi User)
Outer Dimension 16000 × 1600 × 1750mm
peshë 2500kg

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !