Çokollatë Ujdisje Machine

Përshkrim i shkurtër:

Numerik Depozitimi çokollatë kontrollit dhe Dekorimi Line
1. Me servo plotë Sistemi i kontrollit të hedh e makinës, pesë aks lidhje derdhje kokë mund të prodhojnë çokollatë tubacioneve multi-ngjyra, një lloj të plotë tre-dimensionale topin dhe çokollatë të ngurta gjysëm të madh, Ujdisje çokollatë trengjyrësh të madh, ushqim automatike vënë çokollatë bajame, biskota me çokollatë, çokollatë dhe Bang Bang oriz freskët çokollatë ngjyra të përziera.
2.Manipulator automatike stereo myk dhe automatike pajisje thithje demolding, bëjnë çokollatë pas nxjerrje mund të jetë më të pastra, të përmbushur nevojat e paketimit.
3.Designed për të rritur tunelin ftohjes, në masë të madhe të shkurtojë gjatësinë e rrugës ftohtë, kursen hapësirë seminar.


Detail Product

Produkt Tags

Të dhënat teknike

Kapaciteti i prodhimit: 1200-3000kg / 8 orë
Madhësia Mold: 450x225mm
Hedh me shpejtësi: 10-12 disk / min
Fuqia Machine " 40kw
ajër i ngjeshur: 0.8 metra kub / min, 0.8Mpa
Numri i përgjithshëm i mode disk 315
Ftohjes Kapaciteti: 21800kcal / h
Ngrirja Power Machine: 15p
Madhësia e makinës 8500x3700x2800cm
Pesha e makinës 4500kgs

 

Model No.: ME-QHZ
Production Capacity: 20SETS/YEAR
Delivery Date: 60 DAYS
Processing: Filling Machine
Automatic: High Quality
5000KG: 14000X1000X2350
Chocolate Depositing Line: Chocolate Coating line
Means of Transport: Ocean
Packing: WOODEN CASE
Processing Types: Snack
Brand Name: MELESUN
380V: 17.4KW
CE: Engineers available to serv…
Chocolate moulding machine: Chocolate Forming machine
Chocolate formimin Machine
1.SS304 frame and chains
2.Servo motor
3.Different capacity selection
4.CE
5.Full automatic

Multifunctional Chocolate decorating machine

DISCRIPTION
1.With full servo control casting system of the machine, five axis linkage pouring head can produce multi-color piping chocolate, a full three-dimensional ball type and semi solid big chocolate, Decorating tricolor big chocolate, automatic feed put almond chocolate, chocolate biscuits, chocolate and bang bang crisp rice mixed color chocolate.
2.Manipulator automatic stereo mold and automatic suction demolding device, make the chocolate after stripping can be more tidy, meet the packaging needs.
3.Designed to enhance the cooling tunnel, greatly shorten the cold road length, saves workshop space.

SPECIFICATION:

Kapaciteti i prodhimit 1200-3000kg/8 hour
Mold Size: 450x225mm
Casting Speed 10-12 disc/min
Machine Power 40KW
Compressed Air 0.8m3/min,0.8Mpa
The total number of the disk mode 315
Cooling Capacity 21800Kcal/H
Freezing Machine Power 15P
Size of Machine 8500x3700x2800cm
Weight of Machine 4500kg

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !