Chocolate makinë enrobing

Përshkrim i shkurtër:

Makinë Veshje çokollatë është një pajisje të veçantë e cila është përdorur për prodhimin e çokollata të ndryshme.
Ajo mund të çokollatë pallto ngjitur në sipërfaqen e shumë lloje të ushqimeve, të tilla si karamele, tortë dhe galetë etc.Then shumë shije të ndryshme të produkteve çokollatë mund të prodhohen.


Detail Product

Produkt Tags

Të dhënat teknike

width rrjetë rrip nga 550-1150mm
Tunnel Temperatura e punës 0-10 shkallë
shirit transportieri 0-6 m / min

 

lloj Rrjetë
BeltWidth (mm)
Rrjetë
BeltSpeed
(m / min)
Transportues
beltwidth
(mm)
CONVERY
beltspeed
(m / min)
Tunnel punës
Temperatura (c)
pushtet
(kW)
peshë
(kg)
dimension
(mm)
TYJ400 350 0-7 400 0-7 0-10 9.17 2000 12400X940X1800
TYJ600 550 0-7 600 0-7 0-10 9.17 2300 12400X940X1800
TYJ800 750 0-7 800 0-6 0-10 9.17 2800 12400X1400X1800
TYJ900 850 0-7 900 0-6 0-10 9.17 3200 12400X1550X1800
TYJ1000 950 0-7 1000 0-6 0-10 12 3600 12400X1650X1800
TYJ1200 1150 0-7 1200 0-6 0-10 12.5 4000 12400X1850X1800

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !