Chocolate Feeding Pump

Përshkrim i shkurtër:

Pompë është përdorur për të përcjellë dhe të heqë paste çokollatë ose krem ​​tjetër mixtures.water-xhaketë me ngrohës elektrik.


Detail Product

Produkt Tags

Të dhënat teknike

lloj Norma rrjedhin (L / min) ashensor ofrimit fuqia motor (kW) peshë net (kg) dimension jashtë (mm)
SJB32-C 32 2 1.5 120 780X390X350
SJB25-C 25 2 0.75 105 700X300X350
SJB60-T 66 10 2.2 180 800X350X500
SJB30-Y 30 32 1.5 110 750X390X350
SJB70-Y 70 13 2.2 200 1100X450X450

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !