QJJ Chocolate Moulding Machine

Përshkrim i shkurtër:

Makinë është zhvilluar bazuar në teknologjinë më të fundit në mbarë botën, derdhje për tre herë dhe mbushjen dy herë (arra crispy dhe arra të plota), Ai mbledh pjekje, i derdhur, kodrina mbi, vibruese dhe ftohjes së bashku.
Me këtë makinë, ju mund të prodhojë çokollatë të pastër, një shumëllojshmëri të çokollatë me madhësi të ndryshme, mbushjet, multi-ngjyra dhe multi-shijet.
Ajo ka avantazhe të produktivitetit të lartë, varietetet, pastërtisë dhe shërbimeve, etj. Rrjedha e prodhimit përfshirë ngrohje mykut, depozitimit, dridhje, ftohje, fluks bartur dhe kështu, dhe të gjitha në automatike.


Detail Product

Factory Picture and Certificate

Produkt Tags

Të dhënat teknike

model Kapacitet (T) Fuqia (kW) Moudling Board Dimension (mm) Pesha (kg) Outer Dimension (mm)
QJJ175 2-2.5 17.4 300 × 225 5000 14000 x 1000 x 2350
QJJ175B 1,5-2 20 280 x 200 6000 16000 × 1100 × 2100
QJJ150 1.5 7.47 275 x 175 500 4000 cm x 520 1500
QJJ275 1,5-2 45 275 x 175 5800 12726 × 5240 × 1810

 


 • Previous:
 • Next:

 • 1-1 2-1 3-1

  Complete solution of chocolate production factory, we offer chocolate production machine, chocolate packing machine,
  chocolate packing materials include aluminium paper, plastic box, PET blister tray, bakery paper cup, muffin paper cup, plastic packing bag, we provide one-stop service.

  Our factory and customers

  4

  We offer OEM and ODM service, with our own in-house quality control and R&D teams, we have senior technical staff and excellent pre-sales after-sales service,
  we will send our technician to your factory for installation the machine and training your staff untill the machine running in good condition
  and your staff know the operation of the machine very well after the machines arrive your factory.

  5

  All of the products are based on original design, we offer the best quality and affordable price,
  will do 100% inspection before products leave our factory, trust you will be satisfied with us.

  Machine loading diagram

  6

   

  Patent Certification

  7

  Na kontaktoni

  Address:

  Suite 408, No.121 Road Gongyuan,
  Haishu District,
  Ningbo, Zhejiang, China

  E-maill:

  sales@mele-chine.com

  Phone:

  0.086-13071910582

  Skype: charles091333

  Hours:

  Gjatë gjithë ditës: 24 orë

  E diel: mbyllur

  FAQ:

  1. How about your quality?

  (1)We have been specialized in chocolate machines for more than 46 years
  (2)We have strict quality inspection department to inspect 12 hours’working status of all the machines beforedelivery so as to make sure the quality.

  2.How about your after-sale service and warranty period?

  (1)We provide one-stop installation (all fees including visa , Transportation, accomdation will be afforded by buyer
  (2) Warranty period: 12 months after delivery.
  (3) We will provide the replacement parts for free due to quality problems underproper operation within warranty period.
  (4) Afterwarranty period, we’ll charge the replacement parts at cost price.
  (5) We provide lifetime technical support for all the machines.

  3. Where are your main markets?
  After 46 years’ development, our chocolate machines have been sold to over 60 countries worldwide , such as Russia,Ukraine, Uzbekistan, America, India, Spain, Peru, Egypt, Poland, Indonesia,Thailand, Bangladesh, Estonia, Armenia, Belgium, etc.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !