Polycarbonate Çokollatë Mold

Përshkrim i shkurtër:

1.PC myk çokollatë miraton teknologji të lartë CAD / CAM;
2.Present ndritshëm sipërfaqe;
3.ISO-9001: 2008, UKAS.
4.More se 500 harton për zgjedhjen, ne gjithashtu mund të bëjë dizajn OEM.


Detail Product

Produkt Tags

Të dhënat teknike

madhësive tona standarde janë si në vijim, ne gjithashtu mund të bëjë madhësia OEM dhe të projektimit:

275X175X24mm

300X225X30mm

470X200X30mm

275X195X24mm

280X200X30mm

266X212X24mm


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !