letër varaku pastër alumini

Përshkrim i shkurtër:

Me cilësi të lartë fletë metalike prej alumini letër
1.Food grade, jo ngjyra vyshket
2.Pure, laminuara, corrugated
ngjyra 3.Different dhe dizajn

CHOCOLATE ALUMINIUL petë letër ambalazhi


Detail Product

Factory Picture and Certificate

Produkt Tags

Të dhënat teknike

Raw Materail   1 varaku pastër alumini në trashësi 12 mikron
2, aliazh 8011
3, kalit butë
karakteristika    1, madhësia: mbi tuajat. të tilla si 100 * 100mm, 95 * 95mm, 300 * 300mm dhe kështu me radhë
2, 1000-2000pcs në një pako
3, Printimi: ngjyrë të vetme ose shtypjen multi-color, çdo ngjyrë e nevojshme
4, type embossing: grilë vogël, logo çokollatë, yll, dot, tulipan, grilë, grilë e madhe, monedhë, bozhure, flluskë
nevoja të veçanta   1, ngjyrë të veçantë konsumatorit është i mirëpritur, mund të bëjë si kërkesë
2, embossing mund të bëni si nevojës së klientit, të tilla si logo të veçantë ose fjalë
3, me trashësi të ndryshme 'varaku me çmim të ndryshme
Paketimi mënyrë varet nga madhësia, 1000-2000pcs në një pako, atëherë kartoni, më në fund paletë
përdorim këmishë çokollatë, paketë djathë, paketë për fletë çaji, sallon flokët

 • Previous:
 • Next:

 • 1-1 2-1 3-1

  Complete solution of chocolate production factory, we offer chocolate production machine, chocolate packing machine,
  chocolate packing materials include aluminium paper, plastic box, PET blister tray, bakery paper cup, muffin paper cup, plastic packing bag, we provide one-stop service.

  Our factory and customers

  4

  We offer OEM and ODM service, with our own in-house quality control and R&D teams, we have senior technical staff and excellent pre-sales after-sales service,
  we will send our technician to your factory for installation the machine and training your staff untill the machine running in good condition
  and your staff know the operation of the machine very well after the machines arrive your factory.

  5

  All of the products are based on original design, we offer the best quality and affordable price,
  will do 100% inspection before products leave our factory, trust you will be satisfied with us.

  Machine loading diagram

  6

   

  Patent Certification

  7

  Na kontaktoni

  Address:

  Suite 408, No.121 Road Gongyuan,
  Haishu District,
  Ningbo, Zhejiang, China

  E-maill:

  sales@mele-chine.com

  Phone:

  0.086-13071910582

  Skype: charles091333

  Hours:

  Gjatë gjithë ditës: 24 orë

  E diel: mbyllur

  FAQ:

  1. How about your quality?

  (1)We have been specialized in chocolate machines for more than 46 years
  (2)We have strict quality inspection department to inspect 12 hours’working status of all the machines beforedelivery so as to make sure the quality.

  2.How about your after-sale service and warranty period?

  (1)We provide one-stop installation (all fees including visa , Transportation, accomdation will be afforded by buyer
  (2) Warranty period: 12 months after delivery.
  (3) We will provide the replacement parts for free due to quality problems underproper operation within warranty period.
  (4) Afterwarranty period, we’ll charge the replacement parts at cost price.
  (5) We provide lifetime technical support for all the machines.

  3. Where are your main markets?
  After 46 years’ development, our chocolate machines have been sold to over 60 countries worldwide , such as Russia,Ukraine, Uzbekistan, America, India, Spain, Peru, Egypt, Poland, Indonesia,Thailand, Bangladesh, Estonia, Armenia, Belgium, etc.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !